542696-2026 - Ergebnis
Polen – Flüssigkeiten für hydraulische Anwendungen – Dostawa materiałów pędnych, sprzętu do dystrybucji paliwa i ochrony środowiska oraz fabrycznie nowych części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, akumulatorów oraz akcesoriów samochodowych do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów dla Jednostki Wojskowej Nr 6021 – umowa ramowa.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów pędnych, sprzętu do dystrybucji paliwa i ochrony środowiska oraz fabrycznie nowych części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, akumulatorów oraz akcesoriów samochodowych do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów dla Jednostki Wojskowej Nr 6021 – umowa ramowa.
BeschreibungPostępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zwana dalej ustawą Pzp. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego mające na celu zawarcie umowy ramowej. Umowa ramowa udzielana jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z dnia 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.). Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej z jednym Wykonawcą, stosownie do treści art. 313 ust. 1 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów pędnych, sprzętu do dystrybucji paliwa i ochrony środowiska oraz fabrycznie nowych części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, akumulatorów oraz akcesoriów samochodowych do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów w podziale na 6 (sześć) części zamówienia: Część I – dostawa materiałów pędnych; Część II – dostawa sprzętu do dystrybucji paliwa i ochrony środowiska; Część III – dostawa akcesoriów do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów; Część IV – dostawa akumulatorów do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów; Część V – dostawa fabrycznie nowych części zamiennych i materiałów do pojazdów ciężarowych; Część VI – dostawa fabrycznie nowych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do autobusów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1. – 1.6. oraz nr 4.1. – 4.4. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo – cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Orientacyjny zakres wraz z ilościami przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr od 1.3. – 1.6. treści SWZ, sporządzony na bazie przewidywanych, orientacyjnych potrzeb (obsługowo - naprawczych) z roku 2025 oraz 2026. Zamawiający nie dysponuje wiedzą na temat dokładnych ilości, rodzaju oraz terminu realizacji swoich potrzeb, jakie w przyszłości mają być zaspokojone. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1 oraz 1.1 - 1.6. do SWZ – Formularz ofertowy, Specyfikacja asortymentowo - cenowa. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje świadczenia wykazane w załączniku nr 1.1. – 1.6. do SWZ. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane Zamawiający określa tym samym parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe, jakim musi odpowiadać przedmiot zamówienia, aby spełniać wymagania stawiane przez Zamawiającego. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. [dotyczy części I zamówienia] Zamienniki produktów muszą być mieszalne lub równoważne z olejami wymienionymi w specyfikacji zamówienia publicznego zgodnie z metodyką badań MB – MPS – 009 – 1998 „Badanie mieszalne olejów silnikowych”. Metodyka jest ogólnie dostępna w Wojskowym Ośrodku Badawczo – Rozwojowym Służby MPS 01 – 045 Warszawa, ul. Kolska 13. W przypadku zaoferowania produktu(tów) równoważnego (-nych) Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia badania produktu(tów) zgodnie z powyższą metodyką oraz przedstawienia Zamawiającemu dokumentu(t-ów) potwierdzającego(-cych) spełnienie wymagań w zakresie mieszalności (równoważności). [Wymagane przedmiotowe środki dowodowe] W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone wymagania, cechy niezbędne do przeprowadzenia postępowania Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: W przypadku zaoferowania produktu(tów) równoważnego(nych) Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia badania tego produktu(tów) zgodnie z poniższą metodyką oraz przedstawienia Zamawiającemu dokumentu(tów) potwierdzającego(cych) spełnienie wymagań w zakresie mieszalności (równoważności). Zamienniki produktów muszą być mieszalne lub równoważne z olejami wymienionymi w załączniku nr 1.1 do SWZ zgodnie z metodyką badań MB – MPS – 009 – 1998 „Badanie mieszalne olejów silnikowych”. Metodyka jest ogólnie dostępna w Wojskowym Ośrodku Badawczo – Rozwojowym Służby MPS 01 – 045 Warszawa, ul. Kolska 13 – wymagane złożenie zaświadczenia /dokumentu. Jeżeli wymagane przedmiotowe środki dowodowe nie zostaną złożone lub są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców"
Vorherige Bekanntmachung370140-2026
Interne Kennung18/2026/PN/MPS/CZOŁG.SAM.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09211610 Flüssigkeiten für hydraulische Anwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24951100 Schmiermittel, 44611410 Öllagertanks, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 33141623 Verbandkästen
5. Los
LosLOT-0005
TitelCzęść V zamówienia - dostawa fabrycznie nowych części zamiennych i materiałów do pojazdów ciężarowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów pędnych, sprzętu do dystrybucji paliwa i ochrony środowiska oraz fabrycznie nowych części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, akumulatorów oraz akcesoriów samochodowych do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów w podziale na 6 (sześć) części zamówienia: Część I – dostawa materiałów pędnych; Część II – dostawa sprzętu do dystrybucji paliwa i ochrony środowiska; Część III – dostawa akcesoriów do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów; Część IV – dostawa akumulatorów do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów; Część V – dostawa fabrycznie nowych części zamiennych i materiałów do pojazdów ciężarowych; Część VI – dostawa fabrycznie nowych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do autobusów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1. – 1.6. oraz nr 4.1. – 4.4. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo – cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Orientacyjny zakres wraz z ilościami przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr od 1.3. – 1.6. treści SWZ, sporządzony na bazie przewidywanych, orientacyjnych potrzeb (obsługowo - naprawczych) z roku 2025 oraz 2026. Zamawiający nie dysponuje wiedzą na temat dokładnych ilości, rodzaju oraz terminu realizacji swoich potrzeb, jakie w przyszłości mają być zaspokojone. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1 oraz 1.1 - 1.6. do SWZ – Formularz ofertowy, Specyfikacja asortymentowo - cenowa. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje świadczenia wykazane w załączniku nr 1.1. – 1.6. do SWZ. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane Zamawiający określa tym samym parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe, jakim musi odpowiadać przedmiot zamówienia, aby spełniać wymagania stawiane przez Zamawiającego. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. [dotyczy części I zamówienia] Zamienniki produktów muszą być mieszalne lub równoważne z olejami wymienionymi w specyfikacji zamówienia publicznego zgodnie z metodyką badań MB – MPS – 009 – 1998 „Badanie mieszalne olejów silnikowych”. Metodyka jest ogólnie dostępna w Wojskowym Ośrodku Badawczo – Rozwojowym Służby MPS 01 – 045 Warszawa, ul. Kolska 13. W przypadku zaoferowania produktu(tów) równoważnego (-nych) Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia badania produktu(tów) zgodnie z powyższą metodyką oraz przedstawienia Zamawiającemu dokumentu(t-ów) potwierdzającego(-cych) spełnienie wymagań w zakresie mieszalności (równoważności). [Wymagane przedmiotowe środki dowodowe] W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone wymagania, cechy niezbędne do przeprowadzenia postępowania Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: W przypadku zaoferowania produktu(tów) równoważnego(nych) Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia badania tego produktu(tów) zgodnie z poniższą metodyką oraz przedstawienia Zamawiającemu dokumentu(tów) potwierdzającego(cych) spełnienie wymagań w zakresie mieszalności (równoważności). Zamienniki produktów muszą być mieszalne lub równoważne z olejami wymienionymi w załączniku nr 1.1 do SWZ zgodnie z metodyką badań MB – MPS – 009 – 1998 „Badanie mieszalne olejów silnikowych”. Metodyka jest ogólnie dostępna w Wojskowym Ośrodku Badawczo – Rozwojowym Służby MPS 01 – 045 Warszawa, ul. Kolska 13 – wymagane złożenie zaświadczenia /dokumentu. Jeżeli wymagane przedmiotowe środki dowodowe nie zostaną złożone lub są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia Termin realizacji przedmiotu zamówienia: 24 miesiace od dnia podpisania przez Zamawiającego, chyba że wcześniej wyczerpana zostanie kwota stanowiąca górną granicę zobowiązań, jakie mogą zostać zaciągnięte przez Zamawiającego na podstawie umowy ramowej. Terminy realizacji poszczególnych zamówień cząstkowych (w zakresie części od III do VI zamówienia) których przedmiot jest objęty umową ramową, zostaną każdorazowo określone przez Zamawiającego w zamówieniu cząstkowym (jednostkowym).
Interne KennungCzęść V zamówienia - dostawa fabrycznie nowych części zamiennych i materiałów do pojazdów ciężarowych
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren