See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandblussers
Beschreibung: Deze raamovereenkomst voorziet in het periodiek keuren en onderhouden van brandblussers, het vernieuwen op einde levensduur van de brandblussers en het voorzien van nieuwe brandblussers in nieuwe gebouwen of werkplekken.
Interne Kennung: FLU25D016
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FLU25D016 - 1
Interne Kennung: 1