See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sukcesywny zakup materiałów budowlanych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup i dostawa na potrzeby 16WOG w Drawsku Pomorskim: - zadanie 1 – dostawa materiałów budowlanych, - zadanie 2 – dostawa narzędzi prostych, Zgodnie z formularzami cenowymi, stanowiącymi załączniki do umów. 2. Zamawiający będzie realizował zamówienie na zasadzie Umowy Ramowej, przewiduje się zakup asortymentu według zamówień wykonawczych, sukcesywnie; od dnia podpisania umowy do dnia 10.12.2026 r. 3. Zamawiający zastrzega, że w przypadku pojawienia się potrzeb na asortyment , który nie został ujęty w formularzu cenowym, wystąpi z zapytaniem ofertowym do Wykonawców, zgodnie z § 6 ust. 13 Umowy Ramowej . a) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji o jakim mowa w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. ”Prawo Zamówień Publicznych”, polegającego na możli-wości zwiększenia zakresu ilościowego przedmiotu Umowy Ramowej w ramach limitu finan-sowego określonego w § 4 ust. 2 Umowy Ramowej - nie więcej jednak niż do 50% wartości zamówienia podstawowego - § 4 ust. 1 w okresie trwania umowy. b) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w ramach limitu określonego w § 4 ust. 2, w razie powstania pilnej potrzeby dostawy asortymentu, ujętego w załączniku do Opisu Przedmiotu Zamówienia ( dalej OPZ ) w sytuacji, gdy limit finansowy zamówienia podstawowego w ramach danego roku został wyczerpany. c) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. d) Realizacja umowy w zakresie zamówienia objętego prawem opcji będzie odbywać się na zasadach ustalonych w Projekcie Umowy. e) Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy Ramowej, ani nie wymaga podpi-sania dodatkowej umowy. 4. W przypadku podpisania umów z kilkoma Wykonawcami Zamawiający będzie do każdego z Wykonawców wysyłał drogą elektroniczną na wskazany przez Wykonawcę adres e-mail Zaproszenie do złożenia oferty cząstkowej, w którym określi wykaz towarów zgodny z przedmiotem zamówienia i bieżącymi potrzebami Zamawiającego. 5. Zamawiający zawrze umowę ramową z maksymalnie trzema wykonawcami, których oferty spełnią wszystkie wymagania opisane w SWZ i otrzymają najwyższą liczbę punktów na podstawie kryteriów oceny ofert. W przypadku, gdy zostaną złożone mniej niż trzy oferty za-mawiający podpisze umowę ramową ze wszystkimi wykonawcami, którzy spełnią warunki udziału w postępowaniu. 6. Zamówienie Wykonawcze zostanie udzielone Wykonawcy, który przedstawi ofertę najkorzystniejszą spośród wszystkich złożonych. Za ofertę najkorzystniejszą uważa się kom-pletną ofertę, która zawiera wyszczególniony przez Zamawiającego w załączniku do Umowy Ramowej asortyment w całości, która uzyskała najwyższą liczbę punktów, co reguluje § 6, ust. 8, pkt 1-2 Umowy Ramowej w odniesieniu do całej oferty. Wy-konawca Zostanie powiadomiony o wyborze oferty niezwłocznie po dokonaniu wyboru na wskazany adres e-mail.
Vorherige Bekanntmachung: 277965-2026
Interne Kennung: 156/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44110000 Baustoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44190000 Verschiedene Baustoffe, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 44190000 Verschiedene Baustoffe, 44300000 Kabel, Draht und zugehörige Erzeugnisse, 03410000 Holz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa materiałów budowlanych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup i dostawa na potrzeby 16WOG w Drawsku Pomorskim: - zadanie 1 – dostawa materiałów budowlanych, - zadanie 2 – dostawa narzędzi prostych, Zgodnie z formularzami cenowymi, stanowiącymi załączniki do umów. 2. Zamawiający będzie realizował zamówienie na zasadzie Umowy Ramowej, przewiduje się zakup asortymentu według zamówień wykonawczych, sukcesywnie; od dnia podpisania umowy do dnia 10.12.2026 r. 3. Zamawiający zastrzega, że w przypadku pojawienia się potrzeb na asortyment , który nie został ujęty w formularzu cenowym, wystąpi z zapytaniem ofertowym do Wykonawców, zgodnie z § 6 ust. 13 Umowy Ramowej . a) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji o jakim mowa w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. ”Prawo Zamówień Publicznych”, polegającego na możli-wości zwiększenia zakresu ilościowego przedmiotu Umowy Ramowej w ramach limitu finan-sowego określonego w § 4 ust. 2 Umowy Ramowej - nie więcej jednak niż do 50% wartości zamówienia podstawowego - § 4 ust. 1 w okresie trwania umowy. b) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w ramach limitu określonego w § 4 ust. 2, w razie powstania pilnej potrzeby dostawy asortymentu, ujętego w załączniku do Opisu Przedmiotu Zamówienia ( dalej OPZ ) w sytuacji, gdy limit finansowy zamówienia podstawowego w ramach danego roku został wyczerpany. c) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. d) Realizacja umowy w zakresie zamówienia objętego prawem opcji będzie odbywać się na zasadach ustalonych w Projekcie Umowy. e) Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy Ramowej, ani nie wymaga podpi-sania dodatkowej umowy. 4. W przypadku podpisania umów z kilkoma Wykonawcami Zamawiający będzie do każdego z Wykonawców wysyłał drogą elektroniczną na wskazany przez Wykonawcę adres e-mail Zaproszenie do złożenia oferty cząstkowej, w którym określi wykaz towarów zgodny z przedmiotem zamówienia i bieżącymi potrzebami Zamawiającego. 5. Zamawiający zawrze umowę ramową z maksymalnie trzema wykonawcami, których oferty spełnią wszystkie wymagania opisane w SWZ i otrzymają najwyższą liczbę punktów na podstawie kryteriów oceny ofert. W przypadku, gdy zostaną złożone mniej niż trzy oferty za-mawiający podpisze umowę ramową ze wszystkimi wykonawcami, którzy spełnią warunki udziału w postępowaniu. 6. Zamówienie Wykonawcze zostanie udzielone Wykonawcy, który przedstawi ofertę najkorzystniejszą spośród wszystkich złożonych. Za ofertę najkorzystniejszą uważa się kom-pletną ofertę, która zawiera wyszczególniony przez Zamawiającego w załączniku do Umowy Ramowej asortyment w całości, która uzyskała najwyższą liczbę punktów, co reguluje § 6, ust. 8, pkt 1-2 Umowy Ramowej w odniesieniu do całej oferty. Wy-konawca Zostanie powiadomiony o wyborze oferty niezwłocznie po dokonaniu wyboru na wskazany adres e-mail.
Interne Kennung: zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44190000 Verschiedene Baustoffe, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 44300000 Kabel, Draht und zugehörige Erzeugnisse, 03410000 Holz
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 50 % zamówienia podstawowego, przy czym prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe w czasie trwania umowy, cena jednostkowa prawa opcji będzie na takich samych warunkach jak zamówienia podstawowego określona w formularzu cenowym dołączonym do oferty przez Wykonawcę, o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem.
Los: LOT-0002
Titel: dostawa narzędzi prostych
Interne Kennung: zadanie nr 2