See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Indkøb af vermiculite (pakkemateriale)
Beschreibung: 2 Den udbudte opgave; Den udbudte opgave omfatter Indkøb af vermiculite (pakkemateriale) De i Udbudsmaterialet angivne mængder er SMOKAs årlige estimerede mængder i kontraktperioden. Der henvises i øvrigt til Kravspecifikationen for en uddybning af kravene til den udbudte opgave.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 12 500 Stück