542742-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw Gminy Kościelisko w sezonie 2026/2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw Gminy Kościelisko w sezonie 2026/2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odśnieżaniu, posypywaniu i wywozie zalegającego śniegu na drogach w sołectwach Kościelisko, Dzianisz i Witów w sezonie zimowym 2026/2027. Korzystając z prawa opcji Zamawiający określa maksymalną wielkość przedmiotu zamówienia, która składać się będzie z: 1) Gwarantowanej części zamówienia, która swoim zakresem obejmuje: a) Odśnieżanie dróg. b) Posypywanie dróg w celu usunięcia śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej, śliskości śniegowej). c) Odśnieżanie placów. d) Załadowanie i wywóz śniegu z poboczy w miejsca niekolidujące z ruchem pojazdów i pieszych. e) Prowadzenie dyżurów w celu sprawnego przeprowadzania akcji zimowego utrzymania dróg. 2) Części zamówienia objęta prawem opcji, która swoim zakresem przewiduje: a) pozimowe sprzątanie ulic i chodników – polegające na jednorazowym, mechanicznym oczyszczeniu wskazanych przez Zamawiającego powierzchni z zanieczyszczeń pozostałych po sezonie zimowym. Niniejsze postępowanie NIE obejmuje usług letniego (pozimowego) utrzymania dróg, z wyjątkiem mechanicznego sprzątania ulic i chodników przewidzianego wyłącznie w ramach Prawa Opcji
Interne KennungZP.271.9.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelSołectwo Kościelisko
BeschreibungCzęść 1 – Zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectwa Kościelisko w sezonie 2026/2027
Optionen
Beschreibung der OptionenPozimowe sprzątanie ulic i chodników maszyną mechaniczną na powierzchni 48 104,00 m²
LosLOT-0002
TitelSołectwa Dzianisz i Witów
BeschreibungCzęść 2 – Zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw Dzianisz i Witów w sezonie 2026/2027