See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava orodja za vzdrževanje in gradnjo distribucijskega omrežja z vzpostavitvijo dinamičnega nabavnega sistema
Beschreibung: Naročnik je objavil postopek vzpostavitve dinamičnega nabavnega sistema (v nadaljevanju: DNS). Javno naročilo se vodi ob upoštevanju pravil omejenega postopka v skladu z 41. členom ZJN-3 v povezavi z 49. členom ZJN-3, ki ureja DNS in predmetnih razpisnih pogojev izvajanja dinamičnega nabavnega sistema. Vse, kar se v tej dokumentaciji nanaša na ponudbo, smiselno enako velja tudi za prijavo v DNS. DNS je popolnoma elektronski način naročanja, ki je med celotnim obdobjem veljavnosti na voljo gospodarskim subjektom, ki izpolnjujejo pogoje za sodelovanje. DNS se vzpostavi za obdobje 48 mesecev od poteka prvega roka za prijave. Naročnik ima pravico trajanje DNS podaljšati ali kadarkoli predčasno zaključiti skladno z veljavno zakonodajo. Predčasno prenehanje dinamičnega nabavnega sistema ne vpliva na izvedbo in dokončanje že oddanih posameznih javnih naročil. Naročnik bo obvestilo o spremembi obdobja veljavnosti DNS objavil na portalu javnih naročil skladno z enajstim odstavkom 49. člena ZJN-3. Vsakršno sporočanje in izmenjava informacij v okviru predmetnega DNS med naročnikom in gospodarskim subjektom, ki je zainteresiran za dostop do sistema ali je že vključen v sistem, z izjemo obvestil (obrazci EU) in pojasnil v prvi fazi, ki se objavijo na portalu javnih naročil in glede na vrednost, tudi v Uradnem listu Evropske unije, se izvaja kot je zapisano v točki 3.1. in točki 3.2., glede na posamezno fazo DNS.
Interne Kennung: JN2026/004
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ORODJE MOTORNO
Beschreibung: Motorno orodje, naprave in oprema z električnim, akumulatorskim ali motorjem z notranjim izgorevanjem, namenjeni izvajanju del pri gradnji, vzdrževanju, obratovanju in intervencijah na elektrodistribucijskem omrežju ter pri izvajanju del v objektih naročnika, vključno z opremo, ki se uporablja za dvigovanje, premikanje ali podporo delovnim procesom.
Interne Kennung: 524223
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug