2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa tlenu medycznego ciekłego wraz z dzierżawą zbiornika
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa tlenu medycznego ciekłego wraz z dzierżawą zbiornika zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ formularza asortymentowo-cenowego
Vorherige Bekanntmachung: 350510-2026
Interne Kennung: DZP/PN/49/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający w oparciu o art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert. Ogłoszenie o profilu nabywcy zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Zamawiający zamieścił Ogłoszenie o profilu nabywcy oraz Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert na własnej stronie internetowej w zakładce Profil Nabywcy.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wykonawca wraz z ofertą składa: 1) Formularz ofertowy - załącznik nr 1 do SWZ; 2) Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ; 3)Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) - załącznik nr 3 do SWZ; 4) Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/3014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 - załącznik nr 5 do SWZ; 5) 5) Oświadczenie Wykonawcy w zakresie przedmiotowych środków dowodowych – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 8 do SWZ 6) Pełnomocnictwo w przypadku, gdy uprawnienie do podpisania oferty nie wynika z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wraz z określeniem jego zakresu sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tlen medyczny ciekły wraz z dzierżawą zbiornika
Beschreibung: Przedmiot zamówienia należy złożyć zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ formularza asortymentowo-cenowego
Interne Kennung: DZP/PN/49a/2026