See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja, uruchomienie systemu dystrybucji posiłków szpitalnych oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi i wykonywania podstawowych czynności konserwacyjno – serwisowych dostarczonego systemu
Beschreibung: dostawa, instalacja, uruchomienie systemu dystrybucji posiłków szpitalnych oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi i wykonywania podstawowych czynności konserwacyjno – serwisowych dostarczonego systemu
Vorherige Bekanntmachung: 360731-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39311000 Imbisseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa, instalacja, uruchomienie systemu dystrybucji posiłków szpitalnych oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi i wykonywania podstawowych czynności konserwacyjno – serwisowych dostarczonego systemu