542776-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Personaleinstellung – Uitzenddiensten 2026-2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitzenddiensten 2026-2030
Beschreibung: De gevraagde Dienstverlening bestaat uit het leveren van Uitzendkrachten voor algemene functies vanaf schaal 6 volgens de CAO Werken voor waterschappen ten behoeve van de Aanbestedende dienst. De functies betreffen administratieve, projectmatige en ondersteunende functies. Tevens kunnen (in mindere mate) (licht) technische of specialistische functies uitgevraagd worden. De functiebeschrijvingen zijn (niet limitatief) opgenomen in Bijlage 6. Incidenteel kan Aanbesteder zelf ook kandidaten aanbrengen ten behoeve van de vervulling van een Vacature, daarom valt inhuur op basis van payrolling (payrolldiensten) ook onder de scope van de Opdracht. De makelaarsfunctie valt ook binnen de scope van de Opdracht, hiermee biedt Aanbesteder de mogelijkheid dat Opdrachtnemer een Vacature ook kan invullen met Kandida(a)t(en) van andere uitzendorganisaties die eveneens ABU/NBBU gecertificeerd dienen te zijn. Zie de aanbestedingsstukken
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Uitzenddienstverlening 2026-2030
Beschreibung: Uitzenddienstverlening HHNK en Waterproef Zie inschrijfleidraad: 26.0422179
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 2 jaar en kan nadien 2 x voor de duur van 1 jaar verlengd worden.