2. Verfahren
Verfahren
Titel: Offerteaanvraag voor de Europese openbare aanbesteding Accountantsdiensten 2026-2029
Beschreibung: Jaarlijks draagt de accountant zorg voor het certificeren van de jaarrekening. De daarvoor uit te voeren werkzaamheden moeten voldoen aan de beroepsstandaarden en de kwaliteitseisen zoals deze door de Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants (NBA) zijn geformuleerd, met name de “Nadere Voorschriften Controle- en overige standaarden” (NV COS). De controle moet uiteraard gebaseerd zijn op bestaande wet- en regelgeving. Daarbij moet in het bijzonder worden gedacht aan de Gemeentewet (m.n. art.212 en 213), het actuele Besluit begroting en verantwoording, de Wet Gemeenschappelijke regelingen, de Wet Financiering Decentrale Overheden (FIDO), het Besluit accountantscontrole decentrale overheden (BADO) enz., maar ook de geldende gemeentelijke regelingen en verordeningen conform het normenkader van de gemeente. Het betreft hier het uitvoeren van de accountantscontrole zoals beschreven in de Aanbetsedingsdocumenten. Het betreft een overeenkomst die wordt aangegaan voor de periode van vier jaar. De overeenkomst kan optioneel door de opdrachtgever met drie keer één jaar verlengd worden.
Interne Kennung: 2025-019265
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan optioneel, na afloop van de periode van vier jaar, optioneel worden verlengd met drie keer één jaar.