542812-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Hebezeuge und Fördermittel – Robot pro 3D tisk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRobot pro 3D tisk
Beschreibungdodávka experimentálního robotizovaného pracoviště pro 3D tisk betonových a silikátových směsí, robotu pro tisk v 3D včetně příslušenství a bezpečnostních prvků. Pracoviště bude mít dvě tisková místa, přičemž jedno bude stacionární a druhé bude vybaveno dvouosým polohovadlem. Pracovní prostor robotu bude vymezen ochranným oplocením. K oběma tiskovým místům budou příslušet dvoukřídlé vstupní dveře s blokováním přístupu do pracoviště. Součástí dodávky nejsou tiskové extrudéry a dopravní cesty tiskových směsí.
Interne Kennung107/9560/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42410000 Hebezeuge und Fördermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001