See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van softdrinks en water
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van softdrinks en water Levering van softdrinks en water die vermeld worden in BIJLAGE B bij het bestek. Dranken moeten van een A-merk zijn. Dranken worden op afroep besteld. Levering van andere koude niet-alcoholische dranken uit het door de leverancier aangeboden assortiment
Interne Kennung: SM-ND-DSV-CAT-2025-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SM-ND-DSV-CAT-2025-002 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van softdrinks en water Levering van : - softdrinks en water cf. BIJLAGE B van het bestek op afroep. Aangeboden dranken moeten van een A-merk zijn - andere koude niet-alcoholische dranken uit het door de leverancier aangeboden assortiment. Op afroep.
Interne Kennung: 1