542835-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – NU SKBG - Chromebooks
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU SKBG - Chromebooks
BeschreibungHet betreft hier een opdracht voor de levering van Chromebooks ten behoeve van Stichting Katholiek Basisonderwijs Gelderland. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
Vorherige Bekanntmachung218037-2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000