See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu sieciowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i przeniesienie na własność na rzecz Zamawiającego Urządzeń szczegółowo określonych w Załączniku nr 1 do SWZ, wraz z udzieleniem lub zapewnieniem przez Wykonawcę gwarancji oraz świadczenie lub zapewnienie w jej ramach serwisu gwarancyjnego na dostarczone Urządzenia i Oprogramowanie. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 458777-2026
Interne Kennung: ZZOSE.2611.18.2026.269.JSK[CROPT]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32410000 Lokales Netz
5. Los
Los: LOT-0001