542844-2026 - Ergebnis
Polen – Röntgengeräte – Zakup aparatu rentgenowskiego (RTG) ścianka płucna w ramach realizowanego Projektu Nr FENX.06.01-IP.03-0036/25 pn.: "Rozwój ambulatoryjnej opieki specjalistycznej poprzez doposażenie i modernizację Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup aparatu rentgenowskiego (RTG) ścianka płucna w ramach realizowanego Projektu Nr FENX.06.01-IP.03-0036/25 pn.: "Rozwój ambulatoryjnej opieki specjalistycznej poprzez doposażenie i modernizację Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatu rentgenowskiego (RTG) ścianka płucna – 1 kpl. w ramach realizowanego Projektu Nr FENX.06.01-IP.03-0036/25 pn.: "Rozwój ambulatoryjnej opieki specjalistycznej poprzez doposażenie i modernizację Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie”.
Vorherige Bekanntmachung285815-2026
Interne KennungAP.26.19.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
LosLOT-0001