542850-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Slowenien – Reinigungsdienste – Okolju prijazno čiščenje poslovnih prostorov Zavoda za prestajanje kazni zapora Koper - oddelek Nova Gorica
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Okolju prijazno čiščenje poslovnih prostorov Zavoda za prestajanje kazni zapora Koper - oddelek Nova Gorica
Beschreibung: Predmet javnega naročila je čiščenje poslovnih prostorov Zavoda za prestajanje kazni zapora Koper – oddelek Nova Gorica z okolju prijaznimi čistili in upoštevanjem temeljnih okoljskih zahtev.
Interne Kennung: 430-103/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Okolju prijazno čiščenje poslovni prostorov Zavoda za prestajanje kazni zapora Koper - oddelek Nova Gorica
Interne Kennung: 524250