542861-2026 - Wettbewerb
Polen – Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System) – Dostawa i wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego (GIS) wspomagającego zarządzanie Magurskim Parkiem Narodowym (realizacja zadań ochronnych i monitoring przyrodniczy).
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego (GIS) wspomagającego zarządzanie Magurskim Parkiem Narodowym (realizacja zadań ochronnych i monitoring przyrodniczy).
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania jest dostawa i wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego (GIS) wspomagającego zarządzanie Magurskim Parkiem Narodowym (realizację zadań ochronnych i monitoring przyrodniczy), w ramach projektu pn. „Usprawnienie zarządzania ochroną przyrody ostoi Natura 2000 w Magurskim Parku Narodowym w oparciu o nowe systemy monitoringowe i aktualizację danych z terenu” numer projektu FENX.01.05-IW.01-0046/24 w ramach działania FENX.01.05.Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury priorytetu FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 2. Szczegółowy opis przedmiotu umowy, zakres zobowiązań Wykonawcy oraz warunki realizacji zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungZP-370-1-13/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48610000 Datenbanksysteme, 72316000 Datenanalyse, 32420000 Netzausrüstung, 32428000 Netzwerkaufrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa i wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego (GIS) wspomagającego zarządzanie Magurskim Parkiem Narodowym (realizację zadań ochronnych i monitoring przyrodniczy).