542879-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungsdienste – Zajištění úklidových služeb pro Klatovskou nemocnici, a.s. 2026 - 2031
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění úklidových služeb pro Klatovskou nemocnici, a.s. 2026 - 2031
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování úklidových služeb v areálu zadavatele, v souladu s podmínkami ZD, platnými právními předpisy a interními předpisy zadavatele, po dobu 60 měsíců.
Interne KennungCN/101/CN/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávací dokumentace bude zveřejněna na profilu zadavatele v E-ZAK, ve Věstníku VZ a TEDu. Nabídku může podat jakýkoli kvalifikovaný dodavatel.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften, 90919200 Büroreinigung, 90524100 Einsammlung von Krankenhausabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku jsou popsány v čl. 2.6 ZD: § 100 odst. 1 ZZVZ (změna ceny při změně DPH, navýšení cen za měrnou jednotku, změna rozsahu ploch, změna termínu), § 100 odst. 2 ZVZZ (nahrazení dodavatele dalším v pořadí), § 100 odst. 3 ZZVZ (nové další služby obdobného charakteru do 30 % PH VZ).