542899-2025 - Ergebnis
Tschechien – Arbeitshandschuhe – VZ 90625 – Dodávky zimních rukavic pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ 90625 – Dodávky zimních rukavic pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky zimních rukavic (dále jen „předmět plnění“) pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy (dále jen „MP HMP“) na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody, podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Interne Kennung90625
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe
5. Los
LosLOT-0001