2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kybernetické bezpečnosti v HL – pořízení NAC – řízení přístupu k síti
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je pořízení komplexního systému pro řízení přístupu k síti HL (NAC) včetně výměny všech potřebných switchů a dodávka systému pro jednotnou centrální správu a monitoring všech síťových prvků v síti HL. Součástí předmětu plnění je montáž, instalace a uvedení dodaného zařízení a služeb do provozu, dále pak otestování, předvedení funkčnosti, zaškolení obsluhy a předání dokumentace. Zadavatel předpokládá implementaci dodané technologie do stávajícího síťového prostředí HL, a proto požaduje plnou kompatibilitu se stávajícím vybavením – případně výměnu dalších stávajících síťových zařízení, aby bylo dosaženo plné kompatibility a jednotné správy i monitoringu. Předmětem plnění je proto také vytvoření předimplementační analýzy, která bude řešit zejména funkční propojení dodávané technologie se stávající infrastrukturou. Součástí dodávky musí být veškeré potřebné licence pro požadovanou funkcionalitu, včetně podpory a záruky výrobce na HW i SW a přístupu k novým verzím a aktualizacím SW a firmware minimálně na dobu 5 let od předání. Požadovaná záruka musí být garantována po celou záruční dobu zastoupením výrobce pro Českou republiku nebo přímo výrobcem. Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 2025/6868/HL/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001