542901-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – USLUGA STRUČNOG NADZORA, KOORDINATORA II I VODITELJA PROJEKTA NAD DOGRADNJOM GRAĐEVINE DVODIJELNE I MALE ŠKOLSKE SPORTSKE DVORANE UZ OSNOVNU ŠKOLU TIN UJEVIĆ, KRIVODOL
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USLUGA STRUČNOG NADZORA, KOORDINATORA II I VODITELJA PROJEKTA NAD DOGRADNJOM GRAĐEVINE DVODIJELNE I MALE ŠKOLSKE SPORTSKE DVORANE UZ OSNOVNU ŠKOLU TIN UJEVIĆ, KRIVODOL
Beschreibung: Predmet nabave je usluga stručnog nadzora, koordinatora II i upravljanja projektom „Dogradnja dvodijelne i male školske sportske dvorane uz Osnovnu školu Tin Ujević Krivodol"- NPOO.C3.1.R1-12.01-V2.0019. Konstruktivan opis predmeta nabave opisan je u projektnom zadatku (tehničkim specifikacijama) za svaku pojedinu grupu predmeta nabave koje čine sastavni dio ove dokumentacije o nabavi. Ponuđena usluga mora u cijelosti zadovoljiti sve tražene uvjete iz opisa predmeta nabave i projektnog zadatka.
Interne Kennung: EVV 4/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USLUGA STRUČNOG NADZORA NAD DOGRADNJOM GRAĐEVINE DVODIJELNE I MALE ŠKOLSKE SPORTSKE DVORANE UZ OSNOVNU ŠKOLU TIN UJEVIĆ, KRIVODOL
Beschreibung: Predmet ove grupe postupka javne nabave je usluga stručnog nadzora nad dogradnjom građevine dvodijelne i male školske sportske dvorane uz Osnovnu školu Tin Ujević, Krivodol, NPOO.C3.1.R1-12.01-V2.0019. Opis posla daje se u tehničkoj specifikaciji koja čini sastavni dio ove dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: EVV 4/26-1
Los: LOT-0002
Titel: USLUGA VODITELJA PROJEKTA NAD DOGRADNJOM GRAĐEVINE DVODIJELNE I MALE ŠKOLSKE SPORTSKE DVORANE UZ OSNOVNU ŠKOLU TIN UJEVIĆ, KRIVODOL
Beschreibung: Predmet ove grupe postupka javne nabave je usluga upravljanja projektom tijekom dogradnje građevine dvodijelne i male školske sportske dvorane uz Osnovnu školu Tin Ujević, Krivodol, NPOO.C3.1.R1-12.01-V2.0019. Opis posla daje se u tehničkoj specifikaciji koja čini sastavni dio ove dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: EVV 4/26-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
Los: LOT-0003
Titel: USLUGA KOORDINATORA II - KOORDINATOR ZA ZAŠTITU NA RADU U FAZI IZVOĐENJA RADOVA
Beschreibung: Usluga koordinatora zaštite na radu u fazi izvođenja radova (koordinator II) dogradnje građevine dvodijelne i male školske sportske dvorane uz Osnovnu školu Tin Ujević, Krivodol
Interne Kennung: EVV 4/26-3