542904-2026 - Wettbewerb
Polen – Abfallcontainer und -körbe – ZP/62/2026 Dostawy artykułów i środków do utrzymania czystości na potrzeby Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP/62/2026 Dostawy artykułów i środków do utrzymania czystości na potrzeby Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Dostawy artykułów i środków do utrzymania czystości na potrzeby Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi” – 14 pakietów, zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo - cenowym. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pakiety. W ramach pakietu Zamawiający wymaga złożenia oferty pełnej.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET NR 1
Optionen
Beschreibung der Optionen16. Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje poniższe zapisy. W ramach przedmiotu umowy Zamawiający, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym poniżej: 16.1. Zamawiający może z opisanego w SWZ prawa opcji skorzystać w całości lub w części, w szczególności w sytuacji zmian organizacyjnych po stronie Zamawiającego, utworzenia, przenoszenia oddziałów, klinik, itp., tj. zamówienia o dodatkowe 80 % ilości produktów przedstawionych w SWZ, dokumentach zamówienia. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. 16.2. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 16.3. Zamawiający zastrzega, że ilość „80 % tj. …. sztuk” przewidziana w ramach prawa opcji jest wielkością maksymalną, a ilości te mogą ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy, nie więcej jednak niż do 50% pierwotnego zamówienia, bez prawa dochodzenia roszczeń z tego tytułu przez Wykonawcę itp. 16.4. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. 16.5. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji nie może być dłuższy niż liczba dni określona dla zamówienia podstawowego, licząc od dnia przesłania zawiadomienia do Wykonawcy; 16.6. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy; 16.7. powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
LosLOT-0002
TitelPAKIET NR 2
LosLOT-0003
TitelPAKIET NR 3
LosLOT-0004
TitelPAKIET NR 4
LosLOT-0005
TitelPAKIET NR 5
LosLOT-0006
TitelPAKIET NR 6
LosLOT-0007
TitelPAKIET NR 7
LosLOT-0008
TitelPAKIET NR 8
LosLOT-0009
TitelPAKIET NR 9
LosLOT-0010
TitelPAKIET NR 10
LosLOT-0011
TitelPAKIET NR 11
LosLOT-0012
TitelPAKIET NR 12
LosLOT-0013
TitelPAKIET NR 13
LosLOT-0014
TitelPAKIET NR 14