542906-2025 - Ergebnis
Tschechien – Netzausrüstung – Modernizace a obnova síťové infrastruktury, modernizace a rozšíření bezdrátové síťové infrastruktury, Obnova optické sítě
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace a obnova síťové infrastruktury, modernizace a rozšíření bezdrátové síťové infrastruktury, Obnova optické sítě
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je výměna stávajících AP Ubiqity a rozšíření stávajících AP Extreme Networks dle zadavatelem provedené studie měření vč. rozvedení nové kabeláže cat. 6 z datových rozvaděčů umístěných v jednotlivých budovách (101 kabelů o celkové délce cca 4 800 m). Součástí plnění je i výměna nepodporovaných core a access přepínačů a vytvoření moderní síťové infrastruktury, postavené na principu softwarově definovaných sítí využívajících metod virtualizace síťových služeb, explicitní automatizace prostřednictvím managementu nebo kontroléru a implicitní automatizace s využitím dynamických směrovacích protokolů vč. instalace, implementace a konfigurace dodaného řešení dle technické specifikace uvedené v příloze č. 6 zadávací dokumentace. Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací, nastavením a konsolidací pravidel a oprávnění spojených s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele, ověření funkčnosti a akceptační testování a zaškolení zaměstnanců (IT administrátorů) zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky poimplementační podpora, standardní záruční servis a podpora dodaného HW / SW řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci.
Interne KennungNemTR-WIFI
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke, 32422000 Netzkomponenten, 32430000 Fernnetz, 72318000 Datenübertragung, 72720000 Fernnetzdienste, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001