2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování PD a souvisejících služeb pro zlepšení kvality vnitřního prostředí budovy Gymnázia M. Koperníka, Bílovec
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení projektové dokumentace, výkon inženýrské činnosti, dozoru projektanta a koordinátora BOZP v přípravě stavby - „Zlepšení kvality vnitřního prostředí budovy Gymnázia M. Koperníka, Bílovec“.
Interne Kennung: 068/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001