542942-2026 - Ergebnis
Rumänien – Bewachungsdienste – Prestare servicii de pază și intervenție cu echipaje mobile și/sau monitorizare a sistemelor de alarmă și intervenție cu echipaje mobile
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prestare servicii de pază și intervenție cu echipaje mobile și/sau monitorizare a sistemelor de alarmă și intervenție cu echipaje mobile
Beschreibung: Prestare servicii de pază și intervenție cu echipaje mobile și/sau monitorizare a sistemelor de alarmă și intervenție cu echipaje mobile **INFORMAŢII SUPLIMENTARE : CONFORM CAIET DE SARCINI ŞI DOCUMENTAŢIE ATAŞATĂ
Interne Kennung: 151
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Cantități minime acord cadru: 10256 ore servicii de pază și intervenție cu echipaje mobile si 4 luni servicii de monitorizare a sistemelor de alarmă și intervenție cu echipaje mobile Cantități maxime acord cadru: 63328 ore servicii de pază și intervenție cu echipaje mobile si 24 luni servicii de monitorizare a sistemelor de alarmă și intervenție cu echipaje mobile Cantități cel mai mic contract subsecvent (2 luni): 10256 ore servicii de pază și intervenție cu echipaje mobile si 4 luni servicii de monitorizare a sistemelor de alarmă și intervenție cu echipaje mobile Cantități cel mai mare contract subsecvent (6luni): 31928 ore servicii de pază și intervenție cu echipaje mobile si 12 luni servicii de monitorizare a sistemelor de alarmă și intervenție cu echipaje mobile **INFORMAŢII SUPLIMENTARE : CONFORM CAIET DE SARCINI ŞI DOCUMENTAŢIE ATAŞATĂ
Interne Kennung: 1