2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitzendkrachten medewerker milieustraat
Beschreibung: De Opdrachtgever heeft het besluit genomen om een Europese openbare Aanbestedingsprocedure te doorlopen, waarbij een Raamovereenkomst voor de inkoop van Uitzendkrachten medewerker milieustraat wordt gesloten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. Het betreft het ter beschikking stellen van Uitzendkrachten voor het beheer van 2 milieustraten, de milieustraat te Naaldwijk en de milieustraat te Monster. Zie bestek
Interne Kennung: 2025-216
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding wordt via een openbare Europese procedure aanbesteed. Zie bestek voor meer informatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie bestek.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie bestek voor verlengingsopties.