543007-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Busse für den öffentlichen Verkehr – AUTOBUZE SECOND HAND –CATEGORIA M3 -Lotul I/II si III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AUTOBUZE SECOND HAND –CATEGORIA M3 -Lotul I/II si III
Beschreibung: Achizitia pe loturi de Autobuze Second Hand pentru perioada Septembrie 2026-30.09.2027 Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tututror solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 5-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 15
Interne Kennung: 1708600_2026_PAAPD1572369
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -Autobuz urban standard ( L.max 12,5 m )
Beschreibung: Autobuz urban standard second hand ( L.max = 12.5m)- 15 bucati , conform Caietului de sarcini nr. 9051/27.07.2026
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Autobuz interurban second hand
Beschreibung: Autobuz interurban second hand- 5 buc
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Autobuz de capacitate si dimensiuni reduse second hand
Beschreibung: Autobuz de capacitate si dimensiuni reduse second hand -5 buc
Interne Kennung: 3