2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wytworzenie i wdrożenie platformy e-usług Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska i aplikacji mobilnej wraz z rozbudową systemu podatkowego oraz systemu zarządzania infrastrukturą drogową w zakresie e-usług
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) wytworzenie i wdrożenie wspólnej dla Gminy Miejskiej Biała Podlaska i Gminy Biała Podlaska platformy e-usług MOF i aplikacji mobilnej wraz z integracją z systemami EZD w Urzędzie Miasta Biała Podlaska i Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej / z systemem EZD w Urzędzie Gminy Biała Podlaska* oraz z systemami, o których mowa w pkt. c, 2) wdrożenie funkcjonalności wirtualnego asystenta na wspólnej dla Gminy Miejskiej Biała Podlaska i Gminy Biała Podlaska platformie MOF i aplikacji mobilnej, 3) rozbudowa systemu podatkowego i systemu zarządzania infrastrukturą drogową Gminy Miejskiej Biała Podlaska / uruchomienie i rozbudowa systemu podatkowego Gminy Biała Podlaska poprzez udostępnienie dodatkowych funkcjonalności w zakresie e-usług, 4) przeprowadzenie szkoleń z obsługi platformy e-usług MOF w siedzibie Zamawiającego oraz udostępnienie instrukcji użytkownika oraz dokumentacji technicznej, 5) udzielenie wsparcia technicznego dla wytworzonych i zmodernizowanych systemów oraz zapewnienie aktualizacji niezbędnych do ich poprawnego działania. 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 72268000 Usługi dostawy oprogramowania 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia 72212215 Usługi opracowywania oprogramowania dla programujących pracę w sieci 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania 72420000 Usługi w zakresie rozwijania internetu. 3. Nazwa i adres podmiotu współzamawiającego, w imieniu i na rzecz którego Zamawiający tj. Gmina Miejska Biała Podlaska jako partner wiodący projektu prowadzi postępowanie na podstawie porozumienia o wspólnym przeprowadzeniu postępowania: Gmina Biała Podlaska, ul. Prosta 31, 21-500 Biała Podlaska, NIP: 5372354777 (partner Projektu). 4. Zamówienie wiąże się z realizacją projektu pod nazwą "Rozwój elektronicznych usług publicznych w MOF Biała Podlaska" w ramach działania 02.02 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021 – 2027. Projekt ma charakter partnerski Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz Gminy Biała Podlaska, należących do Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska, zwanego „MOF”. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.2.10.2025.MCH2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72212215 Entwicklung von Software für Netzentwickler, 72263000 Software-Implementierung, 72420000 Internet-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001