See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakładanie i pielęgnacja zieleni na terenie TZOM Młynów zamówienie na usługi podobne 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi zakładania i pielęgnacji zieleni w 2025 roku w obrębie TZOM Młynów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung: ZP.26.111.2025.JR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakres usługi obejmuje zakładanie i pielęgnację zieleni na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy, zgodnie z zakresem prac oraz warunkami wykonania umowy i technologią wykonywania prac przez wykonawcę, stanowiącymi załączniki nr 2 i nr 3 do projektowanych postanowień umowy.