543025-2026 - Wettbewerb
Estland – Dienstleistungen von Fachärzten – Eriarstiabi teenus (katarakti operatsioonid)
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eriarstiabi teenus (katarakti operatsioonid)
Beschreibung: Riigihange ravi rahastamise lepingute sõlmimiseks katarakti operatsioonide erialal lisas 1 sätestatud teenuse osutamise kohtades. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312195-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tartu-, Viljandi- ja Pärnumaa
Beschreibung: Riigihange ravi rahastamise lepingute sõlmimiseks katarakti operatsioonide erialal (Tartu- , Viljandi- ja Pärnumaa). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312195-0001
Los: LOT-0002
Titel: Harju- ja Ida-Virumaa
Beschreibung: Riigihange ravi rahastamise lepingute sõlmimiseks katarakti operatsioonide erialal (Harju- ja Ida-Virumaa). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312195-0002