543038-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Hadička s bezjehlovým konektorem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHadička s bezjehlovým konektorem
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky hadiček s bezjehlovými konektory (dále také jako „zboží“) probíhající po dobu dvou (2) let ode dne nabytí účinnosti kupní smlouvy. Zboží bude dodáváno formou „balíků“ se závozem na centrální sklad SZM+MTZ v nemocnici Liberec a na sklad SZM v nemocnici Turnov. Cca od 4Q 2026 bude zboží zaváženo také na sklad SZM zřízený v nemocnici Česká Lípa. Dodávky budou uskutečňovány vždy na základě souhrnné objednávky za jednotlivá oddělení zadavatele 1x týdně, ve specifikaci a množství dle aktuální potřeby zadavatele. Podrobně v zadávací dokumentaci.
Interne KennungVZ2026032
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení Kupní smlouvy. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně. Zadavatel v tomto případě uzavře smlouvu s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, v podobě a v rozsahu smlouvy, jež byla součástí nabídky tohoto dodavatele, upravené v důsledku skutečnosti, že část předmětu plnění Kupní smlouvy byla provedena původním dodavatelem. Nový dodavatel tak bude realizovat pouze ty zbývající části plnění Kupní smlouvy, jež nebyly realizovány původním/předchozím dodavatelem. Zadavatel si zároveň vyhrazuje právo neuzavřít smlouvu s dodavatelem, který neprokáže splnění podmínek účasti původního zadávacího řízení; v tomto případě je zadavatel oprávněn přistoupit k uzavření smlouvy s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí.