2. Verfahren
Verfahren
Titel: Analyzátor profilu indexu lomu preforem optických vláken
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky byla dodávka speciálního přístroje pro optické měření profilu indexu lomu preforem optických vláken (dále jen „dodávka“) DDP – Delivered Duty Paid dle pravidel Incoterms 2010.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38600000 Optische Instrumente, 38636000 Optische Fachinstrumente, 38636100 Laser
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost zvýšení ceny dodávky v případě, že v mezidobí od podání nabídky a před dodáním předmětu dodávky dojde ke změně ve výši sazby dovozního cla. Zvýšení ceny dle této vyhrazené změny bude možné pouze do výše odpovídající rozdílu mezi procentuální výši sazby dovozního cla, která byla relevantní ke dni podání nabídky dodavatele a aktuální procentuální výší sazby dovozního cla ke dni jeho zaplacení, avšak maximálně na celkovou cenu dodávky ve výši 15 990 000 Kč vč. DPH. Podkladem pro zvýšení ceny bude doklad o zaplacení cla od příslušného celního orgánu, který je dodavatel povinen předat zadavateli; kopie dokladu o zaplacení cla bude přílohou faktury. Zadavatel připouští překročení nabídkové ceny rovněž v souvislosti se změnou daňových předpisů týkajících se DPH, v případě že dojde ke změnám příslušné sazby DPH a v souvislosti s vyhrazenou změnou závazku dle ustanovení § 100 odst. 1 zákona a v souladu s ustanovením bodu 1.5. zadávací dokumentace.