See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Kliniki Kardiochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Kliniki Kardiochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zamówienie obejmuje 6 pakietów: Pakiet nr 1- System przezcewnikowej zastawki aortalnej Pakiet nr 2- Prowadniki naczyniowe do zabiegów TAVI Pakiet nr 3- Podkładki filcowe-PTFE Pakiet nr 4- Szewny system do zamykania naczyń Pakiet nr 5- Konduit aortalny biologiczny Pakiet nr 6- Końcówka do noża harmonicznego W tym: Pakiet nr 1,3 i 5- sprzedaż i dostawa produktów określonych w formularzu asortymentowo– cenowym. Pakiet nr 2,4 i 6- sprzedaż i dostawa produktów określonych w formularzu asortymentowo– cenowym wraz z utworzeniem depozytu nieprawidłowego, zwanego „Bankiem” (wymagany asortyment do utworzenia Banku został wymieniony w Załączniku nr 2 - Formularzu asortymentowo-cenowo).
Interne Kennung: ZP/71/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1- System przezcewnikowej zastawki aortalnej
Beschreibung: Pakiet nr 1- System przezcewnikowej zastawki aortalnej
Interne Kennung: Pakiet nr 1- System przezcewnikowej zastawki aortalnej
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: 1. Wielkość opcji precyzuje Formularz asortymentowo-cenowy- załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 2. Zamawiający może z przedmiotowego prawa skorzystać w całości lub w części, w szczególności w sytuacji zmian organizacyjnych po stronie Zamawiającego, utworzenia, przenoszenia oddziałów, klinik, liczby planowanych zabiegów czy hospitalizowanych pacjentów, tj. zwiększyć zamówienie o dodatkowe ilości produktów przedstawionych w Formularzu asortymentowo-cenowym. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. 3. W przypadku, gdy na część zamówienia/ pakiet składa się wiele pozycji, Zamawiający i Wykonawca ( za zgodą stron ) dopuszczają zmiany ilości asortymentu w newralgicznych dla Zamawiającego pozycjach, wykraczające ponad ilości produktów przedstawionych w Formularzu asortymentowo-cenowym- do wartości zamówienia uwzględniającego prawo opcji w całym pakiecie. 4. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji bądź skorzystanie w niepełnej wielkości nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego o woli skorzystania z prawa opcji. Zawiadomienie o woli skorzystania z prawa opcji dla pierwszej z pozycji pakietu uruchamia prawo opcji dla całości pakietu. 6. W przypadku udzielenia zamówienia jednemu Wykonawcy na kilka części zamówienia, prawo opcji stosuje się do każdej z nich osobno. - powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2- Prowadniki naczyniowe do zabiegów TAVI
Beschreibung: Pakiet nr 2- Prowadniki naczyniowe do zabiegów TAVI
Interne Kennung: Pakiet nr 2- Prowadniki naczyniowe do zabiegów TAVI
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3- Podkładki filcowe-PTFE
Beschreibung: Pakiet nr 3- Podkładki filcowe-PTFE
Interne Kennung: Pakiet nr 3- Podkładki filcowe-PTFE
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4- Szewny system do zamykania naczyń
Beschreibung: Pakiet nr 4- Szewny system do zamykania naczyń
Interne Kennung: Pakiet nr 4- Szewny system do zamykania naczyń
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5- Konduit aortalny biologiczny
Beschreibung: Pakiet nr 5- Konduit aortalny biologiczny
Interne Kennung: Pakiet nr 5- Konduit aortalny biologiczny
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6- Końcówka do noża harmonicznego
Beschreibung: Pakiet nr 6- Końcówka do noża harmonicznego
Interne Kennung: Pakiet nr 6- Końcówka do noża harmonicznego