See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Szpitala Nowowiejskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa (zwanego dalej „Szpitalem Nowowiejskim”) w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.1 – 2.22 do SWZ (odpowiednio dla części) – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia). 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną część lub części zamówienia. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe w ramach części zamówienia, na którą jest składana. 4. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w formularzu asortymentowo – cenowym, opisie przedmiotu zamówienia, stanowiących odpowiednio Załącznik nr 2.1 – 2.22 do SWZ (odpowiednio dla części) oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ. 5. Rozwiązania równoważne: 1) Zamawiający dopuszcza równoważne odpowiedniki produktów leczniczych wymienionych w formularzu asortymentowo – cenowym (tj. opisie przedmiotu zamówienia), stanowiącym Załącznik nr 2.1 – 2.22 do SWZ (odpowiednio dla części), zarejestrowane w Polsce. 2) W przypadku braku leku na rynku polskim, Zamawiający dopuszcza leki sprowadzane zza granicy na drodze importu interwencyjnego na podstawie zgody Ministra Zdrowia – przy dostawie wymagane dokumenty przesłane drogą mailową: dopuszczenie do obrotu, informacje o zarejestrowanych seriach leku, ulotkę w języku polskim. 3) W przypadku powołania się Wykonawcy na rozwiązania równoważne: a) jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych, b) Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty dokumenty wyszczególnione w ust. 7. 4) W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 5) Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany wielkości opakowań pod warunkiem zachowania wymaganej przez Zamawiającego całkowitej ilości leku. 6) Zamawiający dopuszcza zmianę formulacji leków doustnych: tabletek, tabletek powlekanych i kapsułek, za wyjątkiem formulacji o zmodyfikowanym uwalnianiu, a także w przypadku leków iniekcyjnych zamianę: fiolek i ampułek. 7) Zamawiający oczekuje wykazania w formularzu asortymentowo-cenowym kodów EAN identyfikujących proponowane produkty lecznicze.
Vorherige Bekanntmachung: 391153-2026
Interne Kennung: 9/DZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa leków - pakiet 1a
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa leków - pakiet 1b
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dostawa leków - pakiet 2a
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.3 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dostawa leków - pakiet 2b
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.4 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dostawa leków - pakiet 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.5 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Dostawa leków - pakiet 4a
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.6 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Dostawa leków - pakiet 4b
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.7 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Dostawa leków - pakiet 5a
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.8 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Dostawa leków - pakiet 5b
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.9 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Dostawa leków - pakiet 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.10 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Dostawa leków - pakiet 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.11 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Dostawa leków - pakiet 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.12 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Dostawa leków - pakiet 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.13 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Dostawa leków - pakiet 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.14 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Dostawa leków - pakiet 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.15 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Dostawa leków - pakiet 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.16 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Dostawa leków - pakiet 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.17 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Dostawa leków - pakiet 14a
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.18 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Dostawa leków - pakiet 14b
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.19 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Dostawa leków - pakiet 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.20 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Dostawa leków - pakiet 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.21 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Dostawa leków - pakiet 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.22 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowy (tj. opisie przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 22