See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa spektrofluorymetru dla Wydziału Chemii UW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa spektrofluorymetru dla Wydziału Chemii UW. 2. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, musi posiadać niezbędne okablowanie do uruchomienia urządzenia. 3. Dostawa wraz z wniesieniem urządzeń w miejsce wskazane przez Zamawiającego odbędzie się w Wydział Chemii, ul.Żwirki i Wigury 101 02-089 Warszawa
Vorherige Bekanntmachung: 375356-2026
Interne Kennung: POUZ-361/122/2026/WCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup i dostawa spektrofluorymetru dla Wydziału Chemii UW jest niezbędne do wyposażenia laboratorium wydziału