See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financiële leasing van een straatveegmachine
Beschreibung: Financiële leasing van een nieuwe straatveegmachine voor een aankoopbedrag geraamd op 350.000 exclusief 21% btw.
Interne Kennung: PPP06A-7535/6361/2026-6201
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-6201_1