See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankopen van bestelwagens met open laadbak, inclusief opbouw
Beschreibung: Aankopen van bestelwagens met open laadbak, inclusief opbouw. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Aankopen van een bestelwagen > 3500 kg met open laadbak, inclusief opbouw” Perceel 2 “Aankopen van een 100 % elektrische bestelwagen 3500 kg met open laadbak, inclusief opbouw”
Interne Kennung: 2025/003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/003 - 1: Aankopen van een bestelwagen > 3500 kg met open laadbak, inclusief opbouw
Beschreibung: Aankopen van een bestelwagen > 3500 kg met open laadbak, inclusief opbouw
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025/003 - 2 : Aankopen van een 100 % elektrische bestelwagen 3500 kg met open laadbak, inclusief opbouw
Beschreibung: Aankopen van een 100 % elektrische bestelwagen 3500 kg met open laadbak, inclusief opbouw
Interne Kennung: 2