2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego dla Oddziału Położniczo – Ginekologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu medycznego dla Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku z podziałem na 2 części: Część nr 1 - Kardiograf do monitorowania ciąży bliźniaczej z monitorowania parametrów matki – 1szt. Część nr 2 - Manipulator maciczny kompatybilny z posiadanym zestawem Keckstein – 1 kpl. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach od nr 7.1 do nr 7.2 SWZ (formularze parametrów techniczno – użytkowych) przedmiotu zamówienia do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: DZP/57/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123230 Kardiografen, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Kardiograf do monitorowania ciąży bliźniaczej z monitorowania parametrów matki – 1szt.
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7.1 do SWZ (formularz parametrów techniczno – użytkowych przedmiotu zamówienia) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123230 Kardiografen
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Manipulator maciczny kompatybilny z posiadanym zestawem Keckstein – 1 kpl.
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7.2 do SWZ (formularz parametrów techniczno – użytkowych przedmiotu zamówienia) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente