See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Letnie, ręczne i mechaniczne oczyszczanie terenów Miasta Łodzi w okresie 01.07.2026 r. – 30.09.2026 r. w Rejonie VIII „Zdrowie- Koziny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest letnie, ręczne i mechaniczne oczyszczanie terenów Miasta Łodzi w okresie 01.07.2026 r. – 30.09.2026 r. w Rejonie VIII „Zdrowie- Koziny Zakres zamówienia obejmuje m.in. usługi: 1. Bieżące, letnie utrzymanie czystości terenów; 2. Bieżące, letnie utrzymanie czystości na przystankach komunikacji miejskiej; 3. Bieżące, letnie utrzymanie czystości alejek w parkach, skwerach i zieleńcach; 4. Oczyszczanie ze śmieci parków, skwerów i zieleńców; 5. Oczyszczanie ze śmieci na zlecenie Zamawiającego; 6. Oczyszczanie „ciężkie” na zlecenie Zamawiającego; 7. Opróżnianie koszy ulicznych i na psie nieczystości – na terenach oczyszczanych na zlecenie Zamawiającego; 8. Opróżnianie koszy do segregacji – na terenach oczyszczanych na zlecenie Zamawiającego; 9. Zamiatanie powierzchni utwardzonych na zlecenie Zamawiającego; 10. Koszenie na zlecenie Zamawiającego; 11. Koszenie rowów melioracyjnych na zlecenie Zamawiającego; 12. Usuwanie wyrostków; 13. Grabienie i usuwanie liści na zlecenie Zamawiającego; 14. Mycie i dezynfekcja powierzchni na zlecenie Zamawiającego; 15. Praca koparko ładowarki na zlecenie Zamawiającego; 16. Oczyszczanie wpustów ulicznych, studzienek kanalizacyjnych na zlecenie Zamawiającego; 17. Wymiana piasku w piaskownicach i polach piaskowych na zlecenie Zamawiającego; 18. Wygrabiania piasku w piaskownicach oraz polach piaskowych; 19. Mycie i dezynfekcja obiektów małej architektury na zlecenie Zamawiającego; 20. Oczyszczanie tablic informacyjnych między innymi przy placach zabaw, siłowniach, psich parkach i słupów ogłoszeniowych.
Interne Kennung: DOM-WZP-IV.271.77.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90511300 Müllsammlung, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001