543146-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – Konkurs ofert w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna
BeschreibungŚWIADCZENIA W ZAKRESIE OKULISTYKI, ŚWIADCZENIA ZABIEGOWE W OKULISTYCE - ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1600.001.02, ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE OKULISTYKI - ZE WSKAZAŃ NAGŁYCH, ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE OKULISTYKI - DIAGNOSTYKA ONKOLOGICZNA
Interne Kennung14-25-001096/AOS/02/1/02.1600.001.02/01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
LosLOT-0001