See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ 46.25 Zajištění celoroční údržby veřejných travnatých ploch v městském obvodě Ostrava - Jih v letech 2026 - 2028
Beschreibung: Předmětem plnění je provádění celoroční údržby veřejných travnatých ploch v dané lokalitě městského obvodu Ostrava-Jih: - Lokalita č. 1 - Zábřeh a Pískové doly, - Lokalita č. 2 - Zábřeh II., - Lokalita č. 3 – Dubina, vč. jarního vyčištění ploch, kosení ploch, včetně vyhrabání, podzimního odstranění listí a sběru popadaných větví z travnatých ploch. Všechny práce budou provedeny včetně likvidace bio odpadu.
Interne Kennung: VZ 46.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lokalita č. 1 - Zábřeh a Pískové doly
Beschreibung: Předmětem plnění je provádění celoroční údržby veřejných travnatých ploch v lokalitě Zábřeh a Pískové doly městského obvodu Ostrava-Jih, vč. jarního vyčištění ploch, kosení ploch, včetně vyhrabání, podzimního odstranění listí a sběru popadaných větví z travnatých ploch. Všechny práce budou provedeny včetně likvidace bio odpadu.
Interne Kennung: Lokalita č. 1
Los: LOT-0003
Titel: Lokalita č. 3 - Dubina
Beschreibung: Předmětem plnění je provádění celoroční údržby veřejných travnatých ploch v lokalitě Dubina městského obvodu Ostrava-Jih, vč. jarního vyčištění ploch, kosení ploch, včetně vyhrabání, podzimního odstranění listí a sběru popadaných větví z travnatých ploch. Všechny práce budou provedeny včetně likvidace bio odpadu.
Interne Kennung: Lokalita č. 3
Los: LOT-0002
Titel: Lokalita č. 2 - Zábřeh II.
Beschreibung: Předmětem plnění je provádění celoroční údržby veřejných travnatých ploch v lokalitě Zábřeh II. městského obvodu Ostrava-Jih, vč. jarního vyčištění ploch, kosení ploch, včetně vyhrabání, podzimního odstranění listí a sběru popadaných větví z travnatých ploch. Všechny práce budou provedeny včetně likvidace bio odpadu.
Interne Kennung: Lokalita č. 2