543166-2026 - Wettbewerb
Polen – Spezialausbildung – Wybór Wykonawcy do realizacji zadania polegającego na przygotowaniu 4 (czterech) programów szkoleń z ultrasonografii (USG) (wraz z materiałami szkoleniowymi) wypełniających minimalne standardy dla danej umiejętności zawodowej opublikowane na stronie internetowej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego; znak postępowania: ZZP.ZP.412.35.2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór Wykonawcy do realizacji zadania polegającego na przygotowaniu 4 (czterech) programów szkoleń z ultrasonografii (USG) (wraz z materiałami szkoleniowymi) wypełniających minimalne standardy dla danej umiejętności zawodowej opublikowane na stronie internetowej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego; znak postępowania: ZZP.ZP.412.35.2026
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawcy do realizacji zadania polegającego na przygotowaniu 4 (czterech) programów szkoleń z ultrasonografii (USG) w ramach projektu nr FERS.01.12-IP.07-0001/26 pn. Szkolenia praktyczne z ultrasonografii (USG) dla lekarzy i lekarek POZ w ramach Działania FERS.01.12 Kształcenie podyplomowe lekarzy, pielęgniarek i położnych programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, na zasadach określonych w treści SWZ. 2. Zamówienie realizowane w ramach projektu nr FERS.01.12-IP.07-0001/26 pn. Szkolenia praktyczne z ultrasonografii (USG) dla lekarzy i lekarek POZ w ramach Działania FERS.01.12 Kształcenie podyplomowe lekarzy, pielęgniarek i położnych programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Interne KennungZZP.ZP.412.35.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie programów opracowanych w ramach tego zamówienia będzie możliwa realizacja szkoleń lekarzy i lekarek. Dlatego też niezbędne jest jak najwcześniejsze opracowanie programów szkoleń, by Wykonawcy, którzy wygrają przetargi w oddzielnym zamówieniu na realizację szkoleń i wsparcia poszkoleniowego miały niezbędne materiały, na podstawie których będą mogły przeprowadzać szkolenia. Jednocześnie należy wskazać, że do przeszkolenia z USG przewidziano 10% populacji lekarzy POZ posiadających specjalizację z medycyny rodzinnej, medycyny ogólnej, chorób wewnętrznych lub pediatrii w okresie do końca 2028 r. Jest to relatywnie krótki okres na realizację szkoleń takiej populacji, dlatego też zasadne jest jak najszybsze przygotowanie programów szkoleń, na podstawie których będą mogły być realizowane szkolenia lekarzy i lekarek POZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelWybór Wykonawcy do realizacji zadania polegającego na przygotowaniu 4 (czterech) programów szkoleń z ultrasonografii (USG) (wraz z materiałami szkoleniowymi) wypełniających minimalne standardy dla danej umiejętności zawodowej opublikowane na stronie internetowej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawcy do realizacji zadania polegającego na przygotowaniu 4 (czterech) programów szkoleń z ultrasonografii (USG) w ramach projektu nr FERS.01.12-IP.07-0001/26 pn. Szkolenia praktyczne z ultrasonografii (USG) dla lekarzy i lekarek POZ w ramach Działania FERS.01.12 Kształcenie podyplomowe lekarzy, pielęgniarek i położnych programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, na zasadach określonych w treści SWZ. 2. Sposób realizacji zamówienia - w ramach zadania Wykonawca, będzie zobowiązany do wykonania następujących usług: 2.1. Przygotowanie 4 programów szkoleń (w formie stacjonarnej). 2.2. Programy szkolenia zostaną przygotowane z następujących zakresów USG: • jamy brzusznej, • struktur szyi (m.in.: tarczyca, ślinianki), • obwodowych węzłów chłonnych, • urologii w tym choroby nerek, pęcherza moczowego, moczowodów. 2.3. Przygotowane programy będą musiały wypełniać minimalne standardy dla danej umiejętności zawodowej opublikowane na stronie internetowej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. 2.4. Przygotowane zostaną także kompletne materiały szkoleniowe dla poszczególnych szkoleń wraz z wymaganym oznakowaniem- logotypy: znak Funduszy Europejskich, barwy RP, znak Unii Europejskiej i logo Ministerstwa Zdrowia. 2.5. Przygotowane zostaną projekty certyfikatów potwierdzających zaliczenie szkolenia i ankiet ewaluacyjnych, a także oceny satysfakcji uczestników w szkoleniach. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 4. Na podstawie art. 256 ustawy Pzp. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 5. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 6. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy.