543170-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Gemeente Zevenaar
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Gemeente Zevenaar
BeschreibungDe uitgebreide brandverzekering van de Gemeente Zevenaar vervalt op 1 januari 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare procedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 1-jarig contract en voorts 12 maanden doorlopend of langer in overleg met het verzekeringspanel. Willis B.V. gevestigd te Amsterdam begeleidt de gemeente Zevenaar bij dit traject. Totale verzekerde som EUR 345.574.760
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBrandverzekering
BeschreibungGebouwen, inventarissen en extra kosten van de gemeente Zevenaar Totaal verzekerde som van EUR 345.574.760
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenConform bestek