2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż zautomatyzowanych systemów wydawania i magazynowania leków wraz z integracją z systemem HIS na potrzeby Apteki Szpitalnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż zautomatyzowanych systemów wydawania i magazynowania leków wraz z integracją z systemem HIS na potrzeby Apteki Szpitalnej. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/192/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42965110 Lagersystem
5. Los
Los: LOT-0001