2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jälgimäe-Topi; Kanamaa-Saue 10 kV õhuliini liinikoridori hooldus- ja laiendustööde teostamine (JV00L9)
Beschreibung: Jälgimäe-Topi; Kanamaa-Saue 10 kV nimipingega õhuliini kaitsevööndis kasvava võsa ehk põõsaste ja kuni 8 cm rinnasdiameetriga puude raiumine, õhuliini kaitsevööndis kasvavate üle 8 cm rinnasdiameetriga puude raiumine ning ümarmaterjali ja raiejäätmete kokkuvedu. Piirkonnad, asukohad ja alad, kus toimub tööde teostamine, on kirjeldatud hanke alusdokumentides. Töö teostamise tähtaeg 120 kalendripäeva lepingu sõlmimisest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313143-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
5. Los
Los: LOT-0000