See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych w podziale na 21 części/pakietów, zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Interne Kennung: SZP/29/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Wkłady do MRI
Beschreibung: zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe zapisy dotyczące opcji określono w § 6 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 -Wkłady do TK
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Wyroby medyczne sterylne - anestez./chir.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4- Wyroby medyczne sterylne - linia naczyniowa
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5- Wyroby medyczne sterylne - anestezjologiczne
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6- Wyroby medyczne sterylne chir.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7- Wyroby medyczne sterylne - terapia dożylna
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8-Wyroby medyczne sterylne
Interne Kennung: Pakiet 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9- Żel do cewnikowania
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10- Nakłuwacze sterylne
Interne Kennung: Pakiet 10
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11- Cewniki centralne i obwodowe
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12- Wyroby medyczne do termolezji I
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13- Wyroby medyczne do termolezji II
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 -Igły do akupunktury
Interne Kennung: Pakiet 14
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 -Zestawy i akcesoria do drobnych procedur
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 -Zestawy do operacji ortopedycznych
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 -Zestawy do operacji neurochrurgicznych
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 -Igły do automatycznych wstrzykiwaczy
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 -Elementy wyposażenia i akcesoria do gastroskopów i kolonoskopów
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 -Wosk kostny
Interne Kennung: Pakiet 20
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - Serwety sterylne
Interne Kennung: Pakiet 21