543229-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Computerausrüstungen – Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego oraz licencji oprogramowania do wirtualizacji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego oraz licencji oprogramowania do wirtualizacji
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: 1) dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego na potrzeby wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach w ramach projektu pn.: „Modernizacja infrastruktury Zespołu Szkół w Niemcach – kompleksowe wsparcie kadr”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 oraz 2) licencji oprogramowania do wirtualizacji na 96 rdzeni na okres 12 miesięcy wraz ze wsparciem technicznym producenta i dostępem do aktualizacji.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32410000 Lokales Netz, 48822000 Computerserver, 48620000 Betriebssysteme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48213000 Softwarepakte für die Betriebssystemerweiterung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego na potrzeby wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach
BeschreibungCzęść I: 1. Komputer stacjonarny z systemem operacyjnym – 32 szt., 2. Monitor – 32 szt., 3. Komputer przenośny nr 1 z systemem operacyjnym – 16 szt., 4. Komputer przenośny nr 2 z systemem operacyjnym – 17 szt., 5. Tablet graficzny – 15 szt., 6. Dysk przenośny – 5 szt., 7. Mysz komputerowa – 15 szt.
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Optionen
Beschreibung der OptionenNie przewiduję prawa opcji
LosLOT-0002
BeschreibungCzęść II: 1. Router WiFi – 12 szt., 2. Router stelażowy – 12 szt., 3. System operacyjny dla serwera – 16 szt., 4. Zasilacz awaryjny (UPS) – 16 szt., 5. Programowalny przełącznik (switch) – 12 szt., 6. Tester okablowania sieciowego – 16 szt., 7. Patchpanel – 12 szt., 8. Stojak RACK – 16 szt.
LosLOT-0003
BeschreibungCzęść III: 1. Terminal POS + oprogramowanie – 1 szt.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48620000 Betriebssysteme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48213000 Softwarepakte für die Betriebssystemerweiterung
LosLOT-0004
TitelDostawa licencji oprogramowania do wirtualizacji na 96 rdzeni na okres 12 miesięcy wraz ze wsparciem technicznym producenta i dostępem do aktualizacji.
BeschreibungDostawa licencji oprogramowania do wirtualizacji na 96 rdzeni na okres 12 miesięcy wraz ze wsparciem technicznym producenta i dostępem do aktualizacji. 1. System do wirtualizacji - 1 sztuka, na okres 12 miesięcy, licząc od dnia 9 października 2026 r.
Haupteinstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48213000 Softwarepakte für die Betriebssystemerweiterung