543242-2026 - Ergebnis
Litauen – Beratung in Sachen Evaluierung – Tiesioginių išmokų ir kitų Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano intervencinių priemonių poveikio ūkių pajamoms ir atsparumui vertinimo paslaugos
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tiesioginių išmokų ir kitų Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano intervencinių priemonių poveikio ūkių pajamoms ir atsparumui vertinimo paslaugos
Beschreibung: Perkamų paslaugų aprašymas yra pateiktas pirkimo dokumentuose.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0