2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kv. Bygeln 5, Förvaltningskontor - ombyggnad
Beschreibung: Information om kommande upphandling – Kv. Bygeln 5 – Förvaltningskontor, ombyggnad Micasa Fastigheter vill uppmärksamma marknaden på att vi avser annonsera en upphandling av en utförandeentreprenad för fastigheten Kv. Bygeln 5. Observera att detta är endast en information om kommande upphandling. Upphandlingsdokumentet/förfrågningsunderlaget publiceras i kommande annons.
Interne Kennung: MIC 2026/155
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213150 Bau von Bürogebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262700 Umbau von Gebäuden, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Kv. Bygeln 5, Förvaltningskontor - ombyggnad