See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aankoop commandowagens
Beschreibung: De commandowagen is bestemd voor een brandweerpost van Brandweer Zone Rand. De wagen wordt door de officier van dienst gebruikt voor de aansturing van een interventie. Het betreft een compact voertuig waarin in totaal 3 personen vervoerd kunnen worden. In de koffer en deels in de cabine wordt allerhande materieel opgeborgen. Het voertuig is van het type compacte SUV, stedelijk, met vierwielaandrijving en een maximaal toegestane massa door COC van 3,5 ton. De opdracht omvat de levering van maximaal 6 commandowagens.
Interne Kennung: PPP14B-83/5003/2024/07
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024/07_1